Numer telefonu
+48 881755375
Adres e-mailowy
info@medycynamartin.pl
Godziny pracy
Mon - Fri : 09:00-17:00
Darmowa konsultacja

Zakwaterowanie

Przyjęci studenci mogą korzystać z miejsca w domu studenckim ziałającym przy Wydziale. W Martinie zostały wybudowane dwa takie miejsca, z których można korzystać, a są to dokładnie: Laca Novomestskeho 7 i P. O. Hviezdoslava 35. Dodatkowo na terenie akademików znajdują się stołówki – wszystkie posiłki, czyli śniadanie, obiad i kolacja są oferowane studentom po obniżonych cenach.

L. Novomeského to duży budynek, który działa jako rezydencja mieszkalna. Każdy apartament składa się z maksymalnie czterech pokoi ze wspólnymi łazienkami. Budynek położony jest na wzgórzu w pięknym otoczeniu, zaledwie 10 minut spacerem od centrum miasta. Budynek został niedawno zrekonstruowany.

Cechy: WiFi, CCTV, bezpieczne wejście, pomieszczenia ogólnodostępne, możliwość zostania na miejscu, pralnia i stołówka

P.O. Akademik Hviezdoslava to mniejszy budynek, który został niedawno w pełni odnowiony. Działa w oparciu o podwójne lub potrójne pokoje, a każdy pokój ma własną łazienkę i aneks kuchenny. Budynek znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta.

Cechy: WiFi, CCTV, bezpieczne wejście, pomieszczenia ogólnodostępne, możliwość zostania na miejscu, pralnia i wspólna kuchnia