Numer telefonu
+48 881755375
Adres e-mailowy
info@medycynamartin.pl
Godziny pracy
Mon - Fri : 09:00-17:00
Darmowa konsultacja

Kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego w Martinie

Przygotuj się do egzaminu wstępnego do Martina z pomocą kursu organizowanego przez samą uczelnię. Uczelnię w Martinie wyróżnia to, że jako jedyna nie daje możliwość przyszłym studentom zapoznać się z bazą pytań, z której można przygotować się na egzamin wstępny. W odróżnieniu od Koszyc i Bratysławy, każde oferujące swoją bazę pytań, Martin oferuje wyłącznie sylabus z pojęciami, których mogą dotyczyć pytania na egzaminie. Uczelnia przesyła również pytania próbne, które możemy zainteresowanym przesłać na maila.


Duża zmiana na uczelni w Martinie

Jest to zrozumiałe, że bazy pytań z pozostałych dwóch uczelni dają aplikującym większe poczucie pewności siebie, ponieważ wiedzą dokładnie, czego mają oczekiwać – pytania na egzaminach pojawiają się dokładnie w tej samej formie. Mimo że egzamin do Martina jest ogólnie uznawany za łatwiejszy, to jednak studenci wolą postawić na większą pewność.
W tym roku jednak uczelnia zaskakuje aplikantów, ponieważ postanowiła przygotować kurs dla osób, które chcą przystąpić do egzaminu w czerwcu lub w lipcu. Kurs będzie miał formę dłuższych wykładów, w których będą omawiane pojęcia mogące pojawić się na egzaminie.
Szczegóły na temat kursu przygotowującego do egzaminu w Martinie
Kurs będzie odbywał się online, tak samo jak przyszłe egzaminy do tej uczelni. Zawiera on 6 wykładów online, które będą odbywały się w soboty, a pierwszy z nich będzie miał miejsce 19 marca. Uczelnia w Martinie postanowiła rozdzielić materiał – pierwsze trzy wykłady będą dotyczyć wyłącznie chemii, a kolejne trzy zagadnień z biologii. Wykłady chemiczne odbędą się kolejno:
• 19 marca
• 26 marca
• 2 kwietnia
Wykłady będą zawierać informacje z zakresu chemii ogólnej i nieorganicznej, chemii organicznej oraz biochemii. Kurs z chemii będzie odbywał się we wcześniej wspomnianych terminach w godzinach od
10:00 do 13:00. Następnie studenci oraz wykładowcy będą mieli godzinę przerwy i od 14:00 do 17:00 trwa kolejna część wykładów. Z kolei wykłady opracowujące zagadnienia biologiczne odbędą się w dniach:
• 9 kwietnia
• 23 kwietnia
• 30 kwietnia
Poruszane na wykładach tematy to między innymi biologia komórki, genetyka i biologia ciała człowieka. Kurs opracowujący zagadnienia z biologii odbywa się wyłącznie w godzinach od 10:00 do 13:00 bez popołudniowych części kursu, jak w przypadku chemii. Kursy są prowadzone przez wykładowców uczących na uczelni w Martinie na wydziale lekarskim.
Podczas trwania wykładów zainteresowani mogą zadawać pytania oraz prowadzić dyskusję z wykładowcami. Dodatkowo w cenie znajdują się również materiały do nauki. Zainteresowane osoby mogą wykupić kursy z obu przedmiotów – całość kosztuje 150 euro. Można również zdecydować się na wykupienie kursu z jednego przedmiotu. Cena wykładów wyłącznie z biologii lub z chemii wynosi 75 euro. W przypadku zrezygnowania z kursu już po zapłacie, nie ma możliwości zwrotu tej sumy.
Jak zapisać się na kurs przygotowawczy do Martina

Wszystkie zainteresowane osoby bardzo prosimy o kontakt do 7 marca 2022 roku. Po zgłoszeniu się kurs należy opłacić do 10 marca 2022 roku. Aby zapisać się na kurs oraz go opłacić, prosimy o kontakt mailowy na numer +48 881 755 375 lub na maila info@medycynaslowacja.pl. Bardzo prosimy też pamiętać o zachowaniu potwierdzenia płatności do późniejszego okazania go władzom uczelni.
Kurs można opłacić bezpośrednio na uczelni lub z naszą pomocą na nasze konto. Informacje dotyczące rachunku podamy wszystkim zainteresowanym.
Zainteresowani mogą alternatywnie też wypełnić poniższy formularz dostępny tutaj: https://formulare.jfmed.uniba.sk/index.php/sk/option=com_rsform&view=rsform&formId=126.

W formularzu należy podać informacje typu:
• imię
• nazwisko
• e-mail
• adres
• wybrany kurs
W razie jakichkolwiek pytań na temat kursu, egzaminu lub rejestracji na egzamin, bardzo prosimy o kontakt.

Related Posts

Leave a Reply

Ostatnie artykuły

Dodatkowy egzamin wstępny na uczelnię w Martinie
23. March 2022
Rekrutacja na Wydział Lekarski Jessenius w Martinie na rok akademicki 2021/2022
9. December 2020
Uniwersytet Komeńskiego w rankingu 600-650. miejsce w rankingu NTU
19. November 2020

Kto jesteśmy?

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem słowackich uczelni wyższych. Naszą pomoc oferujemy zupełnie za darmo, zatem nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, a wsparcie otrzymasz zarówno przed wyjazdem, jak i na miejscu.